Σήμερα φιλοξενήσαμε το πρόγραμμα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης “Τρίποντα στο Σχολείο” όπου οι μαθητές /τριες της Ε και ΣΤ τάξης ήρθαν σε επαφή με το άθλημα της καλαθοσφαίρισης μαθαίνοντας τους βασικούς κανονισμούς του αθλήματος.
Τρίποντα στο σχολείο
Σήμερα φιλοξενήσαμε το πρόγραμμα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης “Τρίποντα στο Σχολείο” όπου οι μαθητές /τριες της Ε και ΣΤ τάξης ήρθαν σε επαφή με το άθλημα της καλαθοσφαίρισης μαθαίνοντας τους βασικούς κανονισμούς του αθλήματος.