Αρχική Νέα Δραστηριότητες Επίσκεψη συγγραφέα Λότη Πέτροβιτς-Ανδρουτσοπούλου ΝέαΔραστηριότητες Επίσκεψη συγγραφέα Λότη Πέτροβιτς-Ανδρουτσοπούλου 17 Δεκεμβρίου 2019 Οι μαθητές της Στ’ τάξης υποδέχτηκαν και μίλησαν με τη στγγραφέα Λότη Πέτροβιτς-Ανδρουτσοπούλου. ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΝΕΑ Καλό καλοκαίρι Ραντεβού στη βιβλιοθήκη τον Σεπτέμβριο Χρόνια Πολλά μπαμπά Αποχαιρετώντας το σχολείο Αφυπηρέτηση εκπαιδευτικού Αποφοίτηση ΣΤ΄τάξης