Ξεκινάει και το ολοήμερο σχολείο. Οι μαθητές /τριες που θα φοιτούν στο ολοήμερο σχολείο θα πρέπει να έχουν μαζί τους ένα τσαντάκι με φαγητό (να μην χρειάζεται ψυγείο ή ζέσταμα για τις πρώτες ημέρες).
Όσοι δεν έχετε παραδώσει τη δήλωση με την πρόωρη αποχώρηση 14:55 τελευταία προθεσμία μέχρι αύριο Τρίτη 12 Σεπτεμβρίου , για να οριστικοποιηθούν τα τμήματα.
Η αποχώρηση γίνεται μόνο από την ΠΑΝΩ πόρτα του πεζόδρομου.
Παρακαλούμε να προσέρχεστε έγκαιρα για την παραλαβή των παιδιών.
Η συνεργασία και η τήρηση των κανόνων εγγυάται την επιτυχία του ολοήμερου σχολείου.
Διαβάστε όλη την ανακοίνωση εδώ.