Για την εισαγωγή μαθητών στα Καλλιτεχνικά Σχολεία για το σχολικό έτος 2023-2024, οι γονείς/κηδεμόνες των υποψηφίων μαθητών/τριών από τις 2 Μαΐου έως τις 31 Μαΐου 2023 και ώρα 14:00 υποβάλλουν από κοινού ηλεκτρονικά ή με οποιοδήποτε άλλο πρόσφορο
τρόπο αίτηση συμμετοχής στη διαδικασία επιλογής.
Αρχική Νέα Ανακοινώσεις Διαδικασία εισαγωγής των μαθητών στην Α΄τάξη Γυμνασίου των Καλλιτεχνικών Σχολείων για το...