Διασχολικοί αγώνες πραγματοποιήθηκαν σήμερα στα γήπεδα του σχολείου μας υπό την αιγίδα της Α’ Σχολικής Επιτροπής .
![](https://6dim-vriliss.com/wp-content/uploads/2023/06/image-4-1024x768.png)
Η κλήρωση μας έφερε αντιμέτωπους με το 4ο Δημοτικό Βριλησσίων.
![](https://6dim-vriliss.com/wp-content/uploads/2023/06/image-1-1024x768.png)
Πραγματοποιήθηκε ένας όμορφος αγώνας που έληξε με 20-16 υπέρ του σχολείου μας!
![](https://6dim-vriliss.com/wp-content/uploads/2023/06/image-2-1024x768.png)
Παρευρέθηκε η αντιδήμαρχος Παιδείας κ. Β.Αρσένη- Λάμπρου Αντιδ/ρχος Κοινωνικής Πολιτικής & Αγωγής Υγείας – Πρόεδρος Ο.Κ.Π.Α.Δ.Β, οι διευθυντές των σχολείων κ. Κοσμόπουλος Γιάννης (4ο Δημοτικό) και κ. Σωτήρης Γεωργόπουλος (6ο Δημοτικό) καθώς και οι καθηγητές φυσικής αγωγής ο κ. Ιγνάτιος Δεληγιάννης (4ο Δημοτικό) και η κ. Αρετή Στρακαντούνα (6ο Δημοτικό).
![](https://6dim-vriliss.com/wp-content/uploads/2023/06/image-3-1024x768.png)
Πάμε για τελικό!!
Μπράβο σε όλα τα παιδιά!
Είμαστε πολύ περήφανοι!