Αγαπητοί γονείς, κηδεμόνες
Σας ενημερώνουμε ότι για την εκπαιδευτικό Μουσικής κ. Ιωάννα Σιδηροπούλου εγκρίθηκε από το Υπουργείο Παιδείας η απόσπασή της για σχολεία των Η.Π.Α. Ως εκ τούτου υπάρχει αναπροσαρμογή στο πρόγραμμα μαθημάτων, που ξεκινάει από τη Δευτέρα 22/1/2024 και το μάθημα της Μουσικής Αγωγής ανατίθεται προσωρινά στους Εκπαιδευτικούς ΠΕ70 (δασκάλους) του τμήματος και μέχρι την τοποθέτηση από το ΥΠΑΙΘΑ αναπληρωτή/τριας εκπαιδευτικού Μουσικής Αγωγής.
![](https://6dim-vriliss.com/wp-content/uploads/2024/01/εικόνα_Viber_2024-01-19_13-02-58-625-1024x768.jpg)
Κυρία Ιωάννα, ευχόμαστε Καλή Αρχή στο νέο σας ξεκίνημα.